Sport > Ostali sportovi

KRAJ! SRBIJA 14:6 NEMAČKA ZA PRVO MESTO U GRUPI

Vaterpolisti Srbije sledeći meč igraju u utorak

07/01/2024 > 18:42

Pre svega HRISTOS SE RODI! SREĆAN BOŽIĆ SVIM PRATIOCIMA K1 PORTALA. Naša vaterpolo reprezentacija posle ubedljive pobede nad Izraelom (22:1) u prošlom kolu, danas savaldala Nemčku sa 14:6.

Ovom pobedom naši vaterpolisti su zauzeli prvo mesto u grupi, a poslednji meč igraće u utorak od 19 časova.

​UŽIVO

1. ČETVRTINA

I dalje bez golova posle dva minuta igre na startu meča.

GOOL! Projektil Dušana Mandića za vođstvo Srbije 1:0

Nemci izjednačuju, Niklas Šiper je strelac za 1:1

2:1 za naše Delfine. Nikola Jakšić se upisuje u listu strelaca

Uzvraćaju ponovo vrlo brzo Nemci. Denis Streleckij pogađa za 2:2

BOMBAA Marka Radulovića 3 sekunde pre kraja prve četvrtine za odlazak naše reprezentacije sa vođstvom od 3:2 na mali odmor.

2. ČETVRTINA

Ponovo i druga četvrtina počinje isto kao i prva, posle dva minuta bez golova

GOOOL! Nemanja Vico postiže jako lep gol za 4:2.

5:2! Dušan Mandić u svom stilu. Bomba koju ni jedan golman ne može da brani!

Smanjuju Nemci, Fin Šuce postiže treći gol za svoj tim

Sjajna akcija naših vaterpolista. Nemanja Ubović postiže svoj prvi gol na šampionatu za 6:3

Odličan kontra-napad Srbije a Strahinja Rašović postiže gol za 7:3. Srbija u ovoj četvrtini vodi sa 4:1, tri minuta do kraja druge četvrtine

Biće peterac za Nemce. I gol, Denis Streleckij drugi put trese mrežu Mitrovića

Marko Radulović!! Kakav potez, prvo je došao do odbijene lopte, a onda je sam preplivao sa loptom do gola Nemaca i postigao gol za 8:4!
ZAVRŠENO JE PRVO POLUVREME SRBIJA 8:4 NEMAĆKA

3. ČETVRTINA

Fin Šuce uz dosta sreće postiže gol za smanjenje rezultata na 8:5

I dalje bez gola našših vaterpolista... 5 minuta praznog hoda, čak tri puta su naši pogađali okvir gola. Rezultat je i dalje 8:5,a biće igrač više za naše u sledećem napadu posle tajm auta.

I konačno GOL! Sjajna akcija posle tajm auta, i konačno prvi gol Srbije u trećoj četvrtini. Nemanja Vico je strelac za 9:5

Dobar potez i gol Niklasa Šipera. Srbija 9:6 Nemačka

GOOL! Prvi pogodak Save Ranđelovića za ponovo +4.

Poslednju šansu imao je Mandić ali je Benki svojom 10 odbranom danas sačuvao svoju mrežu. Srbija u poslednju deonicu ulazi sa četiri gola prednosti

4. ĆETVRTINA

Odlično otvaranje Delfina. Marko Radulović postiže svoj treći gol na meču za vođstvo 11:6.

Biće peterac za Srbiju!

Dušan Mandić cepa mrežu za 12:6

Novi gol za Srbiju, Nikola Jakšić pogađa za +7

Pred poslednji minut na meču, biće tajm aut Uroša Stevanovića.

TAČKA NA I MARKA RADULOVIĆA! Četvrti gol za konačan rezultat SRBIJA 14:6 NEMAČKA!

Hvala što ste bili sa nama, i nastavite da pratite naš portal!