Ronaldo ZAMENJEN, iz protesta napustio stadion, pa se "VADIO" porukom

Navijači Junajteda su besni na Portugalca, jer je na poluvremenu napustio utakmicu protiv Rajo Valjekana

Autor: K1info/Tanjug

01/08/2022 > 14:43

Budućnost Kristijana Ronalda u Mančester Junajtedu i dalje je neizvesna, nakon što je otkriveno da je na poluvremenu prijateljske utakmice protiv Rajo Valjekana napustio Old Traford.

Ronaldo je odigrao prvih 45 minuta, a meč, koji je Junajtedu bio generalna proba uoči starta Premijer lige, završen je rezultatom 1:1. Gol za engleski tim postigao je Amad Dialo, koji je upravo zamenio Ronalda.

Nakon što je otišao u svlačionicu, odlučio je da napusti stadion pre kraja utakmice, na čemu su mu navijači zamerili.

Iako je ovaj potez bio povod za nova nagađanja oko njegove sudbine i statusa u klubu, Ronaldo je porukom na društvenim mrežama pokušao da odbjasni da je sve u redu.

- Srećan sam zbog povratka - napisao je Ronaldo uz fotografiju sa meča protiv Valjekana.

Dosta se tokom leta pisalo o želji Ronalda da napusti "Old Traford", ali i tome da njegov menadžer ne uspeva da mu pronađe angažman, a vremena da odluči nema mnogo, sezona Junajtedu počinje u nedelju, sedmog avgusta, kada je igraju protiv Brajtona.