Mitroviću RAZBILI nos, PUSTILI krv, "SKINULI" dres i prezime, a on dao dva KOMADA Kristal Palasu

Srpski centarfor odigrao nestvarnu utakmicu u derbiju

20/05/2023 > 18:46

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović postigao je oba gola za Fulam u remiju protiv Kristal Palasa 2:2 (1:1).

U malom londonskom derbiju 37. kola Premijer lige gosti su poveli pogotkom Edsona Eduarda u 34. minutu, uzvratio je Mitrović iz penala u 45+5. minutu.

Potom je Mitrović u drugom poluvremenu glavom u 61. minutu preokrenuo rezultat, postigavši svoj ukupno 14. gol u sezoni, a bod Kristal Palasu doneo je Džoel Vard u 83. minutu.

Mitroviću je tokom prvog poluvremena ukazana pomoć, pošto je dobio strašan udarac u licu posle sudara sa Joakimom Andersenom iz Palasa. Mitroviću je šikljala krv iz nosa, pa mu je zamenjen dres.