Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde od 18.00 u Humskoj igraju 171. "večiti" derbi.

Autor: K1info

20/12/2023 > 17:26 >> 20:00

Ovaj susret se igra u okviru odloženog devetog kola Superlige Srbije, koje je pomereno zbog tragičnih dešavanja na Kosovu i Metohiji u septembru.

Meč možete pratiti UŽIVO preko našeg portala

2' Saldanja pavi faul kako bi sprečio kontru Zvezde.

4' Natho je centrirao, ali fudbaleri Zvezde to lako rešavaju.

9' Hvang pravi nešto jači faul i biće slobodan udarac za Partizan.

15' Prva dobra situacija na meču! Natho je ušao u kazneni prostor, predriblao jednog igrača ali je onda nešto slabijim udarcem šutnuo direktno u golmana Zvezde.

17' Natho šutira na gol ali lopta odlazi pored stative!

18' Kalulu centrira ali je Saldanja loše zahvatio loptu!

21' Jovan Mijatović šutira ali golman Partizana je uspeo da odbrani!

26' Mijatović ubacuje loptu u mrežu, ali je podignuta je zastavica!

31' Kakva prilika za Zvezdu! Marković je izblokirao šut Olajinke na gol liniji i spasio golamana Partizana!

36' Bukari je bio u sjajnoj šansi ali je udarac otišao pored stative!

40' PENAL za Partizan!

41' Natho postiže gol iz penala!

45' Sudija je produžio prvo poluvreme za tri minuta.

48' Kraj prvog poluvremena!

*drugo poluvreme

47' Prvi korner u drugom poluvemenu za Partizan

47' Navijači na severu su napravili bakljadu, tako da je sudija prinuđen da na kratko prekinuta utakmica.

50' Utakmica je nastavljena, vidljvost je zadovoljavajuća tako da nema smetnji da se meč nastavi.

56' Kalulu je dodao sjajno loptu do Saldanje, koji je odložio loptu za Zahida, ali udarac odlazi pored stative

57' Odlična akcija u kaznenom prostoru Zvezde, ali Zahid je izblokiran u pokušaju da postige gol.

59' Jovan Mijatovič je bio u dobroj šansi, ali njegov udarac glavom odlazi preko gola.

65' Kosta Nedeljković je napustio igru, menjaće ga Šerif Endiaj u ekipi Zvezde.

66' GOL! Saldanja postiže gol za 2:0!

69' Iz igre izlazi strelac prvog gola Bibars Natho, ulazi Zander Severina.

71' GOL! Zvezda smanjuje na 2:1, strelac je Šerif Endiaj

78' Slobodan udarac za Crvenu zvezdu na nekih dvadesetak metara od gola Partizana.

79' Kalulu napušta igru, umesto njega ulazi Nemanja Nikolić.

84' Golman Partizana je dobio jedan nezgodan udarac i ostao je da sedi na travi, biće par minuta dodatih zbog ove pauze.

88' Lučić je odlično centrirao, ali je golman Partizana siguran i hvata tu loptu bez problema.

90' Sudija je produžio derbi još dodatnih sedam minuta.

98' Kraj! Partizan odnosi pobedu 2:1!