ZVEZDA POKORILA TSC! Vicešampion SRUŠEN pred derbi!

Autor: Ognjen Nestorović

02/03/2024 > 18:09

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su nad TSC sa 3:1 (1:0) u meču 23. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su poveli golom Gelora Kange u 36. minutu, a ovom penalu prethodila je intervencija iz VAR sobe posle situacije u kojoj je pred golom domaćeg tima Vulić igrao rukom.

Nastavak igre doneo je nešto agresivnijeg domaćina koji je svoju šansu tražio početkom drugog dela igre, a onda je u 61. minutu Pantović glavom doneo izjednačenje u Bačkoj Topoli. Gostima nije trebalo puno da vrate prednost - to se desilo dva minuta kasnije kada je Bukari majstorsi smestio loptu u mrežu Ilića.

Kapiten TSC Antonić bio je nesmotren u kaznenom prostoru, sa obe ruke je odgurnuo Olajinku, a sudija Ilić nije imao dilemu u tom slučaju - odmah je pokazao na "belu tačku" sa koje je Hvang u 84. minutu bio nepogrešiv.

Crvena zvezda u narednom kolu dočekuje Partizan u "večitom derbiju", dok će TSC gostovati Napretku.