MOĆNA ZVEZDA NA TURNIRU U RUSIJI: Pobedili domaći Zenit nakon PREKORETA!

Autor: Nemanja Negovanović

08/07/2024 > 21:00

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su posle preokreta domaćina turnira Zenit rezultatom 2:1.

Zenit je poveo već u 6. minutu, Klaudinjo je udarcem sa više od 20 metara matirao golmana Zvezde Ivana Gutešu.

Zvezda je izjednačila u 49. minutu, Dalsio je bio asistent, a Aleksandar Katai strelac. Pobedu šampionu Srbije doneo je Stefan Leković u 85. minutu. Leković je odlično skočio posle kornera koji je izveo Gelor Kanga i udarcem glavom doneo Zvezdi novu pobedu na turniru.

Zvezda je u prvom kolu turnira pobedila Soči (2:0), a u petak igra poslednju utakmicu na turniru, protiv argentinskog Taljeresa.