DEBAKL JUNAJTEDA! Totenhem se prošetao Old Trafordom, šta se dešava sa Mančesterom?

Fudbaleri Totenhema savladali su ubedljivo Mančester Junajted

29/09/2024 > 20:09

Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras na Old trafordu ekipu Mančester junajteda rezultatom 3:0 u meču šestog kola engleske Premijer lige. Golove za Totenhem postigli su Brenan Džonson u 3, Dejan Kuluševski u 47. i Dominik Solanki u 77. minutu. Ovo je bio treći poraz Mančester junajteda na poslednjih pet utakmica u Premijer ligi. Mančester junajted je meč završio sa igračem manje, pošto je u 42. minutu isključen Bruno Fernandeš.

Totenhem je trenutno osmi na tabeli Premijer lige sa 10 bodova, dok je Mančester junajted na 12. poziciji sa sedam.

Fudbaleri Totenhema će u narednom kolu engleskog prvenstva gostovati Brajtonu, dok će Mančester junajted igrati u Birmingemu sa Aston Vilom. Fudbaleri Ipsviča i Aston Vile odigrali su ranije danas bez pobednika, 2:2.