DA LI JE ZVEZDA OŠTEĆENA?! Fudbalera Intera lopta pogodila u ruku, ali ništa od penala! O ovoj situaciji svi bruje!

Autor: Nemanja Negovanović

01/10/2024 > 23:06

Fudbaleri Intera pobedili su Crvenu zvezdu na svom stadionu ubedljivim rezultatom 4:0 u sklopu drugog kola Lige šampiona.

Pitanje je kako bi se rezultat odvijao da je sudija Feliks Cvajer svirao penal u 48. minutu, kada je viđena jedna sporna situacija.

Tada je Šerif Endiaj šutirao, a lopta je u kaznenom prostoru Intera pogodila Mihitarijana u ruku.

Fudbaleri Zvezde su tražili penal, ali pomenuti sudija nije opšte odreagovao, nije bilo ni reakcije iz VAR sobe pa je utakmica nastavljena.