Partizan LAKO savladao Krku za 11. pobedu u ABA ligi

Košarkaši Partizana ubedljivo su savladali Krku rezultatom 96:76 u utakmici 15. kola ABA lige

06/01/2024 > 20:56

Utakmica je već u prvoj četvrtini otišla na stranu domaćeg tima kada je Partizan poveo sa 16 razlike i tu razliku je samo povećavao i održavao.

Rezultat je na poluvremenu bio 59:29 za beogradski tim, tako da je bilo izgledno da će Partizan bez problema savladati ekipu Krke i upisati novu pobedu.

Najefikasniji u ekipi Partizana je bio Tristan Vukčević sa 16 poena, a najbolje ga je pratio Frenk Kaminski koji je ubacio 11 poena. U ekipi Krke najefikasniji su bili Jan Špan sa 15 poena i Miha Cerkvenik sa 10 poena.

Partizan je ovim trijumfom stigao do 11 pobede uz četiri poraza, dok je ekipa Krke na skoru od tri pobede i 12 poraza.