Sport > Ostali sportovi

Mađari prejaki za OSLABLJENU Srbiju! Evo ŠTA JE POTREBNO za plasman U DRUGI KRUG!

Rukometna reprezentacija Srbije poražena je od reprezentacije Mađarske rezultatom 28:27 u drugom kolu Evropskog prvenstva

14/01/2024 > 22:24

Ranije danas, u prvom meču grupe Island je savladao Crnu Goru 31:30.

Mađari su pobedom obezbedili plasman u drugu fazu, a Srbija i dalje ima šansu da prođe kao druga iz grupe, pod uslovom da u poslednjem kolu, u utorak, ubedljivo pobedi Crnu Goru, a Island izgubi od Mađarske.

Najefikasniji kod Srbije bili su Vukašin Vorkapić i Nemanja Ilić sa pet, dok je Uroš Borzaš postigao četiti gola. Kod Mađara blistao je Bence Banhidi sa 10 golova, bez promašaja.

2' Vorkapić postiže pogodak iz kontre! Srbija vodi 1:0

4' Šipoš postiže pogodak za Mađarsku. 1:1 je rezultat.

4' Nemanja Ilić postiže gol iz sedmerca! 2:1 za Srbiju!

5' Dominik Mate izjednačava sa sedmerca.

5' Uroš Borzaš postiže gol! Vodi Srbija 3:2

6' Lekai postiže gol za izjednačenje. Vorkapić je dobio 2 minuta suspenzije i Mađari su to iskoristili da lako postignu gol.

7' Mađarska postiže još jedan gol, sada vode 4:3

7' Uroš Borzaš postiže gol za izjednačenje! 4:4

9' Vorkapić sjajno krade loptu i postiže gol za 5:4!

10' Uroš Borzaš postiže još jedan gol! 6:5 vodi Srbija

12' Ilić postiže sjajan gol sa krilne pozicije, vodi Srbija 7:5

13' Banhidi postiže pogodak sa pozicije pivota, na to je i Mijajlo Marsenić dobio 2 minuta suspenzije.

15' Rošta postiže gol, Mađarska pravi seriju 3-0 i sada vode 8:7.

16' Rošta postiže drugi uzastopni pogodak, 9:7 je sada.

18' Kukić konačno postiže pogodak, 9:8 za Mađarsku.

19' Rošta pravi mnogo problema našim odbrambenim igračima, vode Mađari 10:8

22' Nemanja Ilić postiže još jedan gol iz sedmerca! 10:9

24' Bodo postiže novi gol, vodi Mađarska 12:10

27' Mađarska vodi 14:11

30' Srbija postiže dva brza gola, trenutno je 14:13.

*drugo poluvreme

31' Lazar Kukić postiže gol za izjednačenje u prvom napadu!

32' Mate postiže gol iz sedmerca, Mađarska ponovo vodi 15:14.

34' Vejin postiže gol za 15:15

36' Šipoš postiže novi gol, ponovo vode Mađari sa 16:15

37' Orbović se upisuje u strelce i poravnava rezultat!

39' Orbović postiže drugi vezani pogodak! 18:18 je rezultat

43' Mađarska ima dva gola prednosti, vode 20:18

47' Mađarska odlazi na četiri gola prednosti i sada je Srbija u ozbiljnim problemima, 22:18 je trenutno.

50' Konačno gol sa krilne pozicije, Vorkapić smanjuje na 23:20

54' Vorkapić ponovo pogađa iz kontre, smanjuje Srbija na 25:21.

55' Marsenić postiže svoj prvi pogodak i smanjuje na 25:22

56' Milosavljavić postiže gol! Srbija prilazi na dva gola razlike!

58' Marsenić pogađa za 27:25

60' Ilić postiže gol za 28:27 i to će biti konačan rezultat večerašnjeg meča.