Sport > Tenis

Miomir Kecmanović se PLASIRAO u POSLEDNJE kolo kvalifikacija za Masters u Parizu!

Srpski teniser došao je na samo korak od plasmana u glavni žreb Mastersa u glavnom gradu Francuske.

26/10/2024 > 15:17

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u poslednje kolo kvalifikacija za Masters turnir u Parizu, pošto je danas u prvom kolu pobedio Rusa Pavela Kotova rezultatom 6:4, 6:3.

Meč je trajao sat i 15 minuta. Kecmanović je 58. teniser sveta, dok je Kotov 75. na ATP listi.

Srpski teniser je prvi set osvojio pošto je napravio jedan brejk, dok je u drugom setu dva puta oduzeo servis protivniku.

Kecmanović će u poslednjem kolu kvalifikacija turnira u Parizu igrati protiv pobednika meča između Amerikanca Markosa Girona i Francuza Huga Gastona.

Glavni žreb Mastersa u Parizu igra se od 28. oktobra do 3. novembra.