ZVEZDA jedva nekako, jadno i kilavo POBEDILA Novi Pazar: LELE, teško nama kad počne LIGA ŠAMPIONA

Izabranici Baraka Bahara... pa, onako - možda su danas ispunili očekivanja, ali kad krene Liga šampiona, teško njima

02/09/2023 > 21:58

Fudbaleri Crvene  zvezde uspeli su nekako da pobede Novi Pazar u 6. kolu Superlige Srbije sa 2:1 (1:0), iako nisu prikazali neku naročito dobru igru, nagovestivši da ako tako budu igrali i u Ligi šampiona - smeši im se katastrofa.

Ovaj meč je istovremeno bio i proslava 60. rođendana legendarnog stadiona Marakana i Delije su napravile pravi spektakl, koga ova ekipa Crvene zvezde nije bila dostojna.

Golove za Zvezdu postigli Dragović u 8. i Kanga sa penala u 78. minutu, dok je pogodak za Novi Pazar postigao Jovanović u 80. minutu.

Tok meča, C. zvezda - Novi Pazar 2:1 (1:0)
Drugo poluvreme, C. zvezda- Novi Pazar 1:1

90+6. minut - Kraj meča

90. minut - Utakmica je produžena za 6. minuta zbog čestih prekida

85. minut - Umalo potpuni šok na Marakani , brza kontra Pazaraca i šut zamalo pored gola Glazera

80. minut - GOL, 2:1!, brza kontra gostiju i sjajan šut Jovanovića pod prečku nemoćnog Glazera

78. minut - GOOL, 2:0! Posle VAR intervencije dosuđen je penal za Zvezdu, Kanga siguran

70. minut - Umesto Olajinke i Krasa, u igri su Kanga i Mijatović

68. minut - Neverovatno je šta promašuju igrači Zvezde , Bukari je šutirao, potom je Lučić izblokiran

- Utakmici prisustvuje 31. 700 ljudi

60. minut - Olajinka promašuje novi zicer za Zvezdu, njegov šut brani Mirković

57. minut - Izmena u Zvezdi, umesto Kangve u igri je oporavljeni Ivanića

54. minut- Velika inicijativa Zvezde, ali lopta neće u mrežu

50. minut - Meč je nastavljen posle kraćeg prekida. Sjajna atmosfera Delije su priredile vatromet

46. minut - Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme, C. zvezda- Novi Pazar 1:0

45.minut - Završeno je prvo poluvreme

44. minut - Još jedan promašaj Krasoa, iz sjajne situacije pored gola

41. minut - Kakav promašaj Krasoa, sa pet metara šutira preko gola

38. minut - Pokušao je Bukari glavom, nakon centaršuta Mitrovića, ali pravo u golmana Pazaraca

32. minut - Novi Pazar se konačno malo oslobodio pritiska Zvezde

26. minut - Mitrović pogađa stativu, Pazarci su imali sreće u ovim momentima

21. minut - Nova prilika, ali je Bukari bio sebičan

15. minut - Drugi gol visi u vazduhu Zvezda kidiše ka golu Pazaraca

13. minut - Sjajna akcija po desnoj strani, šutirao je Bukari, zamalo pored gola.

8. minut - GOL, 1:0! Isplatila se velika inicijativa, Zvezde, Dragović je nakon odbitka prosto zakucao loptu u mrežu

5. minut- Žestok pritisak crveno-belih od starta utakmice

2. minut - Velika prilika za Krasoa, ali šutira pravo u golmana Mirkovića

1. minut - Utakmica je počela

Superliga Srbije, 6. kolo - parovi i rezultati, petak: Radnik - TSC 0:1. Subota: Napredak - Voždovac 2:1, C. zvezda - Novi Pazar 2:1, Javor - Radnički N. 1:0, Vojvodina - Radnički KG 2:1. Nedelja: Mladost - Spartak (19.30), IMT - Partizan (20.00). Ponedeljak: Železničar - Čukarički (19.00).