Da li ovo MOŽE ovako: Kejn kao nekada Bekam sa POLA terena, golman samo ISPRATIO pogledom (VIDEO)

Bio je to Kejnov drugi gol na meču, a peti za Bavarce

Izvor: K1info/telegraf.rs

29/10/2023 > 18:20

Engleski napadač Hari Kejn pokazao je u subotu popodne zašto je prvoklasni fudbaler, pošto je na meču između njegovog Bajerna i Darmštata postigao pogodak sa pola terena!

Igrao se 68. minut kada je Tomas Miler dodao loptu Kejnu na svojoj polovini, verovatno misleći da će njegov napadač da nastavi kontranapad, ali se grdno prevario.

Umesto da otvori tu desnu stranu po kojoj je Miler krenuo napred, Kejn je odlučio da šutira direktno u gol i - pogodio je!

Bio je to Kejnov drugi gol na meču, a peti za Bavarce koji su, doduše, imali igrača više, s obzirom na to da su gosti do poluvremena dobili dva crvena kartona.

Bajern je na kraju brojao do osam (8:0), a sam Kejn je postigao het-trik i podsetio na Dejvida Bekama koji je svojevremeno u dresu Mančester junajteda dao gol Vimbldonu sa pola terena.