Albanija došla do IZJEDNAČENJA u 95. minutu protiv Hrvata!

Prava drama viđena je u utakmici između Hrvatske i Albanije koja je završena rezultatom 2:2

19/06/2024 > 15:37

Prava drama viđena je na utakmici između reprezentacije Albanije i reprezentacije Hrvatske.

Albanci su rano poveli, već u 11. minutu bilo je 1:0 na semaforu, a uz to su imali još nekoliko prilika do kraja prvog poluvremena.

U nastavku utakmice viđena je ofanzivnija i bolja igra reprezentacije Albanije, ali je Hrvatska odolevala napadima.

U 74. minutu Andrej Kramarić se sjajno snašao u šesnaestercu Albanije i donosi izjednačenje Hrvatskoj reprezentaciji.

Na drugi gol se čekalo samo dva minuta, pošto je praktično u sledećem napadu Hrvatska jednu izglednu šansu pretvorila u gol u dosta sreće, pošto se lopta odbila od igrača Albanije i završila u mreži.

Činilo se da će Hrvati meč privesti kraju bez većih problemu, ali su Albanci u petom minutu nadoknade uspeli da postignu gol i izjednače rezultat na 2:2

Oba tima će morati da traže prolaz u sledećem meču, Hrvati se sastaju sa Italijanima, dok će Albanci odmeriti snage sa Špancima.