SILNA ZVEZDA NA STARTU PRVENSTVA: Deklasirali Jedinstvo sa Uba!

Šampion Srbije bio je silan na otvaranju novog prvenstva

Autor: Nemanja Negovanović

20/07/2024 > 22:15

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su ubsko Jedinstvo rezultatom 4:0 u meču prvog kola Superlige Srbije.

Zvezda je utakmicu protiv debitanta u Superligi rešila za samo pet minuta, a strelac prva dva gola bio je Šerif Ndiaje. Senegalcu je u 18. minutu asistirao Ognjen Mimović, a u 23. Luka Ilić.

Treći gol dao je Aleksandar Katai u 54. minutu. Posle dodavanja Hvang In Boma, kapiten Zvezde je rutinski matirao golmana gostiju Vukašina Jovanovića, preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca.

U 69. minutu Bruno Duarte je dao gol za Zvezdu na debiju, samo minut posle ulaska u igru. Brazilac je natrčao na odbijenu loptu i rutinski je poslao u mrežu sa nekih sedam metara.

Crvena zvezda u drugom kolu dočekuje lučansku Mladost, dok će Jedinstvo u Lazarevcu dočekati Partizan.