Kaljari preživeo Alijanc stadion! Vlahović ponovo strelac za Juventus!

Dušan Vlahović umalo ponovo heroj Juventusa

06/10/2024 > 14:43

Ovog vikenda igraju se utakmice 7. kola italijanske Serije A. Danas je na programu pet mečeva a jedan je upravo zavšen.

Fudbaleri Juventusa i Kaljarija odigrali su nerešeno 1:1 na Alijanc stadionu u Torinu. "Stara dama" je povela već u 15 minutu kada je srpski napadač Dušan Vlahović iskoristio jedanaesterac. Ovo je bio peti gol Vlahovića od starta sezone.

U nastavku utakmice gledali smo nadmoć u posedu loptedomaćeg tima ali i pokušaje gostiju iz kontranapada. I kada se činilo da će Juve ostvariti nova tri boda, gosti su 87 tražili penal. Glavni arbitar Livio Marineli je dobio poziv iz VAR sobe i dosudio jedanaesterac za goste. Siguran izvođač bio je rumunski reprezentativac Razvan Marin. Samo minut nakon primljenog gola crno beli su ostali i sa igračem manje na terenu pošto je Fancisko Konseisao dobio drugi žuti karton, odnosno crveni.

Juventus je treći na tabeli sa 13 bodova, Kaljari je na 16 mestu sa 6 bodova.