Spektakularni golmani na Stamford Bridžu! Velika nula na Vila parku!

Čelsi i Notingem Forest odigrali nerešeno, nula između Aston Vile i Mančster Junajteda

Autor: Đorđe Gvero

06/10/2024 > 17:20

Odigrana su dva meča 7 runde engleske Premijer lige. Po dva nerešena rezultata u Birmingemu i Londonu...

Na Vila parku u derbiju kola Aston Vila i Mančester Junajted odigrali su nerešeno 0:0. Dosta više se očekivalo od ove utakmice ali su mreže ipak mirovale.

Drugi meč, sa dosta više sadržaja viđen je na Stamford Bridžu gde su Čelsi i Notingem Forest odigrali nerešeno 1:1. Gosti su u prednost došli u 49 minutu kada je Kris Vud bio strelac, ali nedugo zatim, već u 57 minutu Noni Madueke je poravnao rezultat. Do kraja meča bilo je mnogo šansi i na jednoj i na drugoj strani a briljirali su golmani Sančez i Sels. Treba napomenuti i da je srpski reprezentativac Nikola Milenković odigrao svih 90 minuta za Forest i bio je jedan od najboljih igrača na terenu.

Od 17:30 današnji dan i kolo će kompletirati Brajton i Totenhem.