Arsenal savladao Totenhem i zadržao čelo tabele!

Fudbaleri Arsenala pobedili su danas u gostima ekipu Totenhema rezultatom 3:2 u meču 35. kola Premijer lige.

Autor: Đorđe Gvero

28/04/2024 > 17:50

Pogotke za Arsenal postigli su Pjer-Emil Hojbjerg (autogol) u 15, Bukajo Saka u 27. i Kai Haverc u 38. minutu. Strelci za Totenhem bili su Kristijan Romero u 64. i Son Hung Ming iz penala u 87. minutu.

Fudbaleri Arsenala se nalaze na prvom mestu sa tabeli Premijer lige sa 80 bodova. Arsenal ima četiri boda više, kao i dve utakmice više od drugoplasiranog Mančester sitija.

"Tobdžije" će u narednom kolu Premijer lige na svom terenu dočekati Bornmut. Fudbaleri Totenhema se nalaze na petoj poziciji sa 60 bodova, a narednom kolu gostovaće Čelsiju.

Fudbaleri Bornmuta pobedili su danas na svom terenu ekipu Brajtona rezultatom 3:0. Golove za Bornmut postigli su Markos Senesi u 10, Enes Unal u 52. i Džastin Klajvert u 87. minutu.

Bornmut je trenutno na desetom mestu sa 48 bodova, dok je Brajton 12. sa 44.