GOLEADA U MINHENU! Bajern i Real REMIZIRALI u prom meču POLUFINALA LIGE ŠAMPIONA!

Meč na Alijanc areni u Minhenu završen je nerešeno 2:2. Revanš je za nedelju dana u prestonici Španije.

30/04/2024 > 23:00

Utakmica je počela totalnom ofanzivom Bajerna, ali je Real prvi poveo.

U 24. minutu Toni Kros je asistirao Vinisijusu Žunioru koji je iskoristio neodlučnost golmana Bajerna Manuela Nojera i doneo vođstvo gostima udarcem sa oko 14 metara.

Izjednačio je Liroj Sane u 53. minutu posle Konrada Lajmera, a zatim je Hari Kejn u 57. realizovao penal koji je dosuđen posle prekršaja Lukasa Vaskeza nad Džamalom Musijalom.

Bio je to 43. gol Kejna na 43 utakmice u svim takmičenjima ove sezone.

Real je do izjednačenja stigao u 83. minutu, defanzivac Bajerna Kim je skrivio penal fauliravši Rodriga, a siguran je sa bele tačke bio Vinisijus Žunior.