Trener Fjorentine nije dozvolio igračima da odu u SVLAČIONICU na poluvremenu: Evo šta su morali da RADE

Crveno-beli nisu imali milosti, redao se pogodak za pogotkom, a navijači Zvezda su svaki ispratili ogromnim ovacijama

Izvor: K1info/informer.rs

26/07/2023 > 21:36

Fudbaleri Crvene zvezde posle prvih 45 minuta poveli su protiv Fjorentine rezultatom 5:0, a to je posebno naljutilo trenera Vinćenca Italijana.

Gledali smo pravu fudbalsku rapsodiju u prvih 45 minuta na Marakani, pošto je Zvezda postigla pet golova.

Crveno-beli nisu imali milosti, redao se pogodak za pogodkom, a navijači Zvezde su svaki ispratili ogromnim ovacijama.

Očajna igra njegovih pulena, posebno je naljutila trenera Italijana koji se odlučio na drastičan potez.

Naime, on nije dozvolio svojim fudbalerima da odu svlačionicu, već su morali da rade sprintove pored istočne tribine.

Iako je utakmica prijateljskog karaktera, mora se priznati da su igrači Fjorentine bili ispod svakog nivoa.