Švajcarci i Škoti "podelili" bodove!

Reprezentacije Švajcarske i Škotske odigrali su 1:1 u okviru drugog kola grupe A

19/06/2024 > 20:51

Škotska u ovaj meč ulazi nakon debakla u prvoj rundi protiv Nemaca (1:5), dok ekipa Švajcarske ima mnogo manje pritiska na svojim plećima posle ubedljivih 3:1 protiv Mađara.

Tok meča možete pratiti UŽIVO na našem portalu!

1' Počela je utakmice između Švajcarske i Škotske!

11' Obe ekipe su počele nešto nervoznije i jedni i drugi pokušavaju dugačkim loptama da pronađu svoje napadače, ali za sada ne uspevaju u tome.

13' GOL! Skot Mektomini se najbolje snašao u kaznenom prostoru i spremio loptu iza leđa Jana Zomera!

26' GOL! Đerdan Šaćiri postiže prelep gol za izjednačenje!

31' Rikardo Rodrigez dobija žuti karton i to je prvi žuti karton za Švajcarce na ovoj utakmici.

41' Jedan jako dobro izveden korner od strane Škota, ali je Jan Zomer uspeo dobro da reaguje.

45' Utakmica će biti produžena dodatnih tri minuta.

45+3' Kraj prvog poluvremena! Posle prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

*DRUGO POLUVREME

46' Nastavljena je utakmica između Švajcarske i Škotske reprezentacije.

55' Vargas je pokušao iz daljine, ali je škotski golman bio izuzetno dobro postavljen.

59' Tirni je izgleda doživeo jednu težu povredu u duelu. Na teren je ušlo medicinsko osoblje i izneli su ga na nosilima. Za njega je utakmica završena bez sumnje, ali deluje kao i da je za njega Evropsko prvenstvo takođe završeno.

64' Škoti iz prekida pogađaju stativu!

77' Ekipa Švajcarske je došla do dobre prilike sa ivice šasnaesterca, ali udarac odlazi preko gola.

82' Švajcarska je uspela da postigne gol iz kontre, ali je linijski sudija podigao zastavicu!

90' Sudija je produžio utakmicu za dodatnih četiri minuta.

90+4' Kraj! Na kraju je ostalo 1:1 koliko je bilo na poluvremenu.