ISTORIJSKO veče u Humskoj! Zvezda "PREGAZILA" Partizan sa 4:0!

Nakon nekoliko večitih derbija koji nisu obilovali golovima i dobrom igrom, ovaj 174. večiti derbi nam je doneo mnogo toga.

23/09/2024 > 21:09

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras Partizan rezultatom 4:0 (2:0) u meču 9. kola Superlige Srbije.

Tri gola za Crvenu zvezdu na stadionu u Humskoj postigao je Šerif Endiaje u 24. iz penala, 55. i 65. minutu. Jednom u strelce se upisao Silas Katompa Mvumpa u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena.

Crvena zvezda je stigla do prve pobede na stadionu u Humskoj posle osam i po godina.

Zvezda je po prvi put u istoriji "večitih derbija" pobedila Partizan rezultatom 4:0 na stadionu u Humskoj.

"Crveno-beli" se nalaze na prvom mestu na tabeli Superlige Srbije sa 22 boda, dok je Partizan deveti sa 11.

Crvena zvezda će u narednom kolu na svom terenu dočekati Železničar, dok će Partizan gostovati ekipi Mladosti u Lučanima.