IMAĆE RASIM LJAJIĆ PUNE RUKE POSLA: Dva gola u mreži Partizana za samo 22 minuta, goleada u Pazaru!

Novo rukovodstvo moraće da poradi na celokupnoj situaciji u klubu

Autor: Nemanja Petričević

21/10/2024 > 17:05

U danu kada je Fudbalski klub Partizan birao novo rukovodstvo, crno-beli fudbaleri igrali su meč 12. kola Superlige Srbije u Novom Pazaru protiv istoimenog kluba.

Baš negde u trenucima kada je novo rukovodstvo izabrano, i na čelo kluba iz Humske došao Rasim Ljajić, crno-beli fudbaleri primili su pogodak i gubili sa 1:0.

Da vesti iz Pazara budu sve lošije pobrinulo se nekadašnje dete Partizana, Dragan Bojat, koji je pogodio mrežu Đorđa Jovanovića u 22. minutu i tako duplirao prednost domaćih.

Ipak, zaigrali su izabranici Save Miloševića agresivnije pred kraj prvog poluvremena pa je Zubairu u 38. minutu smanjio prednost, da bi tri minuta pred kraj poluvremena Kovač pogodio za nerešen rezultat.