TRILER u Areni! Partizan PROMAŠIO šut za POBEDU u POSLEDNJOJ SEKUNDI!

Košarkaši Partizana poraženi su na svom parketu od Virtusa u okviru petog kola Evrolige.

23/10/2024 > 22:45

Košarkaši Partizana poraženi su od Virtusa rezultatom 70:69 u meču petog kola Evrolige. Partizan sad ima skor 2-3, dok je italijanski klub stigao do prve pobede u sezoni i ima skor 1-4.

Najefikasniji u Partizanu bio je Tajrik Džons sa 20 poena, Ife Lundberg je dao 14, a Vanja Marinković 10.

U redovima Virtusa blistao je Vil Klajburn sa 27 poena, Ajzeja Kordinije je dao 12, a Met Morgan 20.

Domaći su bolje otvorili meč i sredinom prve deonice vodili su 16:7, a posle prvih 10 minuta bilo je 20:15. Plus pet je za domaće bilo i na poluvremenu (37:32).

Sredinom treće deonice Partizan je imao plus devet (52:43), a u poslednjih 10 minuta ušlo se sa 61:57 za domaćina. U 34. minutu, kod vođstva Partizana 65:61 zbog povrede je iz igre izašao Karlik Džons.

Trojkom Ifea Lundberga Partizan je 110 sekundi pre kraja poveo 68:66. Najbolji igrač meča Vil Klajburn je dao koš za pobedu gostiju.

Usledio je loš napad Partizana, ali je Frank Nilikina ukrao loptu pet sekundi pre kraja, ali nije pogodio šut za pobedu.

Partizan u narednom kolu, sledeće srede, dočekuje Monako.