GOLEADA U NOVOM PAZARU: Partizan SLAVIO u 93. MINUTU posle NESTVARNOG preokreta!

Bio je ovo istorijski dan za Partizan

Autor: Nemanja Petričević

21/10/2024 > 18:11

Fudbaleri Partizana savladali su u 12. kolu Superlige Srbije domaći Novi Pazar sa 4:3.

Ali kakav meč je viđen u Pazaru.

Već u 22. minutu na semaforu je stajala prednost domaćih od 2:0. Strelci su bili Đuranović i Bojat.

"Otreznili" su se gosti od početnog šoka, a onda su uspeli da na poluvreme odu sa nerešenim rezultatom.

Strelci za izabranike Sava Miloševića bili su Zubairu u 38. minutu i Kovać u 42. minutu.

Prvo poluvreme obećavalo je lud nastavak utakmice, a tako je i bilo.

U 74. minutu Natho šalje loptu Zubairu koji donosi potpuni preokret Partizanu.

Ipak, to nije bilo sve, uzbuđenja su tada tek počela.

U 84. minutu Đuranović izjednačuje svojim drugim pogotkom na meču.

Da istorijski dan za Partizan zbog izbora nove uprave bude potpun pobrinuo se u 93. minutu Stefan Kovač koji je pogotkom doneo sva tri boda crno-belima.

Ovo je bio istorijski dan za FK Partizan, s obzirom da je klub iz Humske ulice dobio potpuno novo rukovodstvo! Toliko dugo čekana Skupština FK Partizan danas je održana u Zemunelu, neposredno pred ovu utakmicu, a klub je preuzela Radna grupa na čelu sa Rasimom Ljajićem.

Na taj način, Milorad Vučelić i Miloš Vazura su postali "bivši", a njihovu vladavinu navijači neće pamtiti po dobrom, s obzirom da klub nije osvojen niti jedan trofej u poslednjih pet godina, dok je ostao i dug od oko 60 miliona evra.