Evo koliko su FUDBALERI SRBIJE zaradili na Euru: Od ove CIFRE ZAVRTEĆE VAM SE U GLAVI

Izvor: K1info/kurir.rs

27/06/2024 > 10:27

Reprezentacija Srbije doživela je neuspeh na velikom takmičenju, a u poslednjem kolu grupne faze Evropskog prvenstva naši fudbaleri igrali su nerešeno 0:0 sa Danskom i tako ostali bez plasmana u osminu finala.

Iako su osvojili samo dva boda i zauzeli poslednje mesto u grupi, kući se vraćaju sa ozbiljnom zaradom.

Za plasman na EURO dobili su čak 9.25 miliona evra i dodatni milion za dva remija u grupi, pošto je premija za remi 500.000 evra.

Dakle, FSS će od učešća naše reprezentacije na EP u Nemačkoj ukupno zaraditi 10.25 miliona evra.